Cengiz EMANET - Cengiz Mekanik

Elektro-Mekanik Tesisat Proje ve Taahhüt
35.
yıl
Elektro-Mekanik Tesisat Proje ve Taahhüt
35.
yıl
İçeriğe git
KALİTE POLİTİKAMIZ
Kontrol edebileceğin kadar iş al.
Aldığın işi sahiplen.
Başka birimleri bekletme.
Özveri ve zevle çalış.
Zamanında teslim et.
Biten işlerin sorun değil referans olsun.
BİZ KİMİZ

  Karasu - Sakarya doğumlu Cengiz EMANET Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Bölümü’nden 1986 yılında mezun olur olmaz Te-ba şirketler grubunda çalışmaya başlayıp devamında farklı şirketlerde önemli mevkilerde çalıştıktan sonra mesleğinin 29. yılında herbiri konusunda uzman meslektaşları ile birlikte mekanik tesisat proje taahhüt ve bakım onarım faaliyetlerinde bulunmak üzere CENGİZ MEKANİK Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ni kurdu.

  CENGİZ MEKANİK mühendislik, sıhhi, ısıtma, doğalgaz, soğutma, havalandırma, yangın, endüstriyel tesisatlar, proje taahhüt ve bakım onarım faaliyetleri yanısıra yetkili şirket olarak uygunluk raporları da vermektedir. CENGİZ MEKANİK 2019 yılı itibarıyla mekaniğin yanısıra elektrik tesisatını da hizmetleri kapsamına alarak Elektro-Mekanik Proje Taahhüt ve Bakım Onarım hizmetleri vermeye başlamıştır.
Ekibimiz
Fatma EMANET
Yönetim Kurulu
Başkanı
Cengiz EMANET
Şirket Müdürü
Makina Mühendisi
Muzaffer YEŞİLDAĞLAR
Projeler Yetkilisi
Makina Mühendisi
Aysun BERRAK
Teknik Ofis
İç Mimar
Serdal SÜRGÜÇLÜ
Elektrik Koordinatörü
Elektrik Mühendisi
Ümit NAS
Düzce Temsilcisi
Makina Mühendisi
Tanıtım Katoloğumuz   
         

dn.16817                  ok.66281                 sn.56991-5
HEDEFLERİMİZ

  CENGİZ MEKANİK şirket olarak bünyesindeki tecrübeli, uzman kadrosuyla yazılım, donanım ve teknik alanda kendisini devamlı geliştirerek günümüz kalitesine ulaşmıştır. Ancak bunu yeterli görmeyerek kendini geliştirmeye devam etmektedir. Üstlendiği projelerde ana ilke olarak teknolojisi yüksek, ilk yatırım maliyeti düşük, işletme ve bakım masrafları düşük sistemleri tercih etmektedir.

  Çözüm ortağınız olarak CENGİZ MEKANİK’ in sektördeki görevi daima en ekonomik, en ergonomik, en güvenilir, en modern, en hızlı ve en iyi hizmeti sunmaktır.

Cengiz EMANET
Makine Mühendisi
Copyright 2020 © CENGİZ WEB DESIGN
İstanbul - Düzce
İçeriğe dön