Cengiz EMANET - Cengiz Mekanik

İçeriğe git

Ana menü:KALİTE POLİTAKIMIZ

• Kontrol edebileceğin kadar iş al.
• İşine sahip çık.
• Başka birimleri asla bekletme.
• İşini zevk ile yap, zamanında teslim et.
• Bitirdiğin işler sorun değil referans olsun.


HEDEFLERİMİZ

  CENGİZ MEKANİK şirket olarak bünyesindeki tecrübeli, uzman kadrosuyla yazılım, donanım ve teknik alanda kendisini devamlı geliştirerek günümüz kalitesine ulaşmıştır. Ancak bunu yeterli görmeyerek kendini geliştirmeye devam etmektedir.

  Üstlendiği projelerde ana ilke olarak teknolojisi yüksek, ilk yatırım maliyeti düşük, işletme ve bakım masrafları düşük sistemleri tercih etmektedir.

  Çözüm ortağınız olarak CENGİZ MEKANİK’ in sektördeki görevi daima en ekonomik, en güvenilir, en modern, en hızlı ve en iyi hizmeti sunmaktır.


  HAKKIMIZDA

  Karasu - Sakarya doğumlu Cengiz EMANET Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Bölümü’nden 1986 yılında mezun olur olmaz, Te-ba şirketler grubunda çalışmaya başlayıp devamında farklı şirketlerde önemli mevkilerde çalışıp mesleğinin 25. yılında Mekanik Tesisat Proje ve Taahhüt faaliyetlerinde bulunmak üzere CENGİZ MEKANİK San. ve Tic. Ltd. Şti. ni kurdu.

  CENGİZ MEKANİK mühendislik, sıhhi, ısıtma, doğalgaz, soğutma, havalandırma, yangın, elektrik, endüstriyel tesisatları; proje, taahhüt, bakım onarım ve periyodik bakım faaliyetleri yanısıra yetkili şirket olarak uygunluk raporları da vermektedir.

  CENGİZ MEKANİK 2019 yılı itibarıyla Elektro-Mekanik Proje ve Taahhüt hizmeti vermeye başlamıştır. 
COPYRIGHT © 2015 CENGIZ MEKANIK
tel : 0532 550 5454
mail : teklif@cengizmekanik.com.tr
İstanbul - Düzce
İçeriğe dön | Ana menüye dön